SERWIS

OFERTA KAAS

  • Naprawy urządzeń zabezpieczających (sejfów bankomatów, multisejfów, automatów kasjerskich, szaf pancernych, skarbców).
  • Awaryjne otwieranie kas, skarbców i innych urządzeń zabezpieczających.
  • Dorabianie kluczy (posiadamy profesjonalny serwis wszelkiego rodzaju kluczy specjalnych do kas pancernych, sejfów, drzwi skarbcowych, dysponujemy przy tym nowoczesnymi maszynami i unikalnymi surowcami).
  • Doradztwo w opracowaniu koncepcji zabezpieczeń mechanicznych, doboru zamków (Sargent&Greenleaf.  Mauer, La Gard,  Wittkopp, Abloy, Assa) i ich montażu.
  • Podwyższanie klas odporności na włamanie urządzeń do przechowywania wartości.
SERWIS 24H/DOBĘ

Doskonale rozumiemy, że Klienci pragną jak najszybciej naprawić urządzenia zabezpieczające. Dlatego uruchomiliśmy całodobowe pogotowie techniczne zajmujące się opieką serwisową. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc o każdej porze dnia i nocy. Przypadki awaryjne usuwamy na bieżąco. Serwis całodobowy zapewniamy klientom, którzy objęci są stałą umową serwisową.

KORZYSTNA OFERTA CENOWA

Decydując się na skorzystanie z usług Kaas mają Państwo pewność, że nie przepłacą za świadczone usługi. Już pierwsze miesiące współpracy dowiodą, że wyszacowane opłaty w umowie są atrakcyjniejsze od kosztów ponoszonych przy tradycyjnych formach serwisowania, a warunki naszej współpracy są najatrakcyjniejsze. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo wykonawcy, podwykonawcy czy sposobu, aby obniżyć koszt produkcji nasze maszyny i wykwalifikowana kadra są do Państwa dyspozycji.

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Dysponujemy specjalistycznymi grupami serwisowymi. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a czas reakcji naszych pracowników jest najszybszy na rynku od momentu zgłoszenia awarii urządzeń. Dojeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Nasi serwisanci posiadają licencje pracowników zabezpieczenia technicznego oraz poświadczenie bezpieczeństwa, które wymagane jest do obszarów zastrzeżonych.

WŁASNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony we wszelkiego rodzaju narzędzia niezbędne do wyspecjalizowanych zakresów zleceń obróbki skrawaniem, a ponadto maszyny do wszelkiego rodzaju toczenia, frezowania, szlifowania, spawania czy też produkcji elementów z metalu, aluminium, stali, żelaza, brązu czy tworzyw sztucznych.